Halka Dikkatleri Üzerine Çekiyor


0

Son yıllarda yayınlanan en kaliteli Türk dizileri arasında favorim diyebileceğim bir diziden bahsetmek istiyorum. Gerek farklı hikayesi, gerekse de oyuncu kadrosu açısından üst seviye kalite kokan bu dizi hak ettiği değeri henüz bulamadı. Her geçen gün ilgi artsa da halka dizisi mevcut diziler arasında kaybolursa Türk dizi sektörü açısından büyük bir kayıp olur diye düşünüyorum.

Halka Dizisi Oyuncularından Bazıları

Hande Erçel: Dizi de matrak bir babanın matrak bir kızını oynamaktadır. Müjde Akay babası olan İskender Akayın biricik kızı olması ve söz dinlemez tavırları ile beğeni topladı

Serkan Çayoğlu: Cihangir Tepeli karakterini canlandıran oyuncu dizide ki performansı ile beğenileri üzerine topladı. Yakışıklı oyuncu halka dizisinde silinen hafızasını ve zaman zaman hatırladığı hatıraları ile ön planda!

Kaan Yıldırım: Kendi ismi ile karşımızda olan kaan şüphesiz dizinin en renkli oyuncusu. Cesareti kurnazlığı ile dizide her an sizi şaşırtmaya hazır.

Erdal Yıldız : Filimin en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan Terzi karakterine hayat veren oyuncu performansı ile gelecek projelerde ki yerini şimdiden garantiledi. Terzi karakteri ve oyuncunun gösterdiği performans ortaya muhteşem görüntüleri beraberinde getirdi.

Halka Dizisinin Konusu

Dizi içerisinde birden fazla konuyu barındırıyor.. Genel hatları ile dizi halka adında bir örgütün ve örgütün hayatlarını etkilediği hikayelerini izlemeye doyamayacağınız bir aksiyon ile sunmaktadır. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.