İnternetten Para Kazanma Yolları


0


İnternetten Para Kazanma Yolları 


İnternet sitelerinde sürekli geziniyor haber okuyor, müzik dinliyor, durum bildirileri yapıyoruz. Peki interneti kullanırken para kazanma şansımız olduğunu da biliyor muyuz? Onlarca hatta yüzlerce yolu var desem! Sizin için internetten para kazanma yollarını araştırdık. Yazımızı sürekli güncelleyerek size internetten para kazanmanın yollarını anlatmaya çalışacağız. Hazırsanız internetten para kazanmanın yollarını keşfedelim.

1  SEO Uyumlu Makale Yazarlığı 


İnternet üzerinde mevcut bulunan sitelerin müşterilerini yani bizi çekmek için içeriğe ihtiyaçları vardır. Arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek için ise özgün içeriklere ihtiyaçları vardır. Doğal olarak bu anda devreye aylık asgari ücret kazanabileceğiniz yada internet üzerinden ek gelir elde edebileceğiniz bir piyasa çıkıyor. Bu piyasanın genel mantığı ise hangi sektör olursa olsun belirli anahtar kelimeler üzerine makale yazmak. Hemen konuyu bir örnek ile açıklayalım. Farz edelim ki inşaat boyacısı olarak hizmetiniz ile alakalı bir internet siteniz var. Müşterilerinize bu site ile sesinizi duyurmaktasınız. Siteniz içerik anlamında sizi tanıtmaya yetecek düzeyde olsa bile sizin reklamınızı yapacak size backlink verecek farklı internet sitelerine ihtiyacınız olacak. Bu sitelerde alacağınız backlink verilmesi için daha doğru bir değişle bu backlink size sektör anlamında fayda sağlayarak arama motorlarında üst sıralara çıkarabilmesi için bu alanla alakalı keyword yani anahtar kelimeler ile belirli seo kuralları eşliğinde yazılmış makalenin yayınlanması ve anahtar kelimelere sizin internet sitelerinin köprülenmiş olması gerekmektedir. Hemen örneğimiz üzerinden seo uyumlu bir makale ortaya çıkaralım ve örnek üzerinden dikkat edilmesi gerekenleri açıklayalım.
Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?


• Başlık kısmı (anahtar kelimeleri içermelidir Başlık 2+1 daire boya fiyatları olsun )
• Anahtar kelime makalenin 1. Ve 2. Paragrafında bir kez geçmelidir.
• Makale tamamen özgün olmalıdır. Esinlenebilirsiniz ama kopya çekmemelisiniz.
• Anahtar kelime ilgili sitenin adresi ile köprülenmelidir.
• Makale en az 150 kelimeden oluşmalıdır.
• Anahtar kelime 1. Ve 2. Paragrafın ilk cümlesinde olmamalıdır.
• İlgili anahtar kelime kalın olarak yazılmalıdır.
• Anahtar kelimeler başlıkta ve paragraflarda olduğu gibi kullanılmalı herhangi bir ek almamalıdır.
• Anahtar kelime 1 kez bağlantı almalıdır.

Örmek Makale yazımına başlayalım.
2+1 Daire Boya Fiyatları
Yeni evinize taşınmak üzeresiniz nakliye firması dahil her şey tamam. Fakat ortada küçük bir sorun var! Önceki kiracı evi çok pis kullanmış ve evin acilen boyanması gerekmekte. Durun hemen moralinizi bozmayın internet üzerinde 2+1 daire boya fiyatları indirimli olan bir adres biliyorum. Bu site uzman ekibi ile evinizi kısa sürede ve uygun fiyatlarla evinizi boyuyor. Çok yakın zamanda bu siteden hizmeti aldığımı çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.


İnternetten Para Kazanma Yolları Örnek İnşaat Boyacısı Makale 

Üstelik bu site size özel taksit imkanları ile bütçenizi zorlamadan hizmeti alma imkanı sunmaktadır. Eğer yakın bir zamanda evinizi boyatmak istiyorsanız bu adresi de seçenekler arasında değerlendirin. 2+1 Daire boya fiyatları diğer sitelere göre oldukça uygun olan bu sitede hizmetin kalitesi şaşırtıcı şekilde yüksektir.

Örnek makalemizde yukarıda belirttiğimiz tüm kurallara uymaya çalıştık. Üstelik 5 dakikamızı aldı. Yazım konusunda yeteneğiniz var ise bende yaparım diyorsanız para kazanmak için geriye kalan tek şey yazmak


İnternetten Para Kazanmak İçin Yazacağımız 150 Kelimelik Makale İle Ne Kadar Kazanacağız Muhtemelen ki makale yazımı öncesi ücreti anlaştınız. Peki internetten para kazanma yöntemlerinden olan makale yazma yöntemini meslek edinirken piyasaya göre ucuz mu çalışıyorsunuz? 150 kelime makale ile kazanabileceğiniz ücret
1.5 ₺ ile 3 arasındadır.
Makalemi Nereye Satacağım
İnternetten Para Kazanma amacı ile yazdığınız makalenizi kolay bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Site sahiplerine seo danışmanlığı yapan firmalar ile irtibata geçebilir ya da internet üzerinden satabilirsiniz. Emek hırsızlarına dikkat etmelisiniz. Unutmayınız emeğinizin karşılığı alınmadan yapacağınız bu satışlar piyasa simsarlarına daha fazla yüz verecektir.

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri zaman içerisinde aynı yazının devamı olarak yayınlanacaktır. TAKIPTE KALIN


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.